• Değerli Arkadaşlar, Sitemizde "cevap anahtarı istemek" için konu açmak aynı konudan çok fazla açıldığı ve bir sonuç getirmediği için yasaklanmıştır. Anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Saygılar.

11. sınıf yeni müfredat ve kitaplar hakkında yorumlar

Gozanian

Zümre Başkanı
Yönetici
Bu sene 11. sınıfların dersine girmiyorum ama slayt hazırlama amaçlı kitaplara bakıyorum da bu üniteler ne kadar uzun öyle... Konuların ağırlığına bakmadım bile...

11. sınıfların dersine giren zümrem konuların da ağır olduğunu söylüyor. Değerli zümrelerim sizin bu konudaki yorumlarınız neler, yeni müfredat ve kitaplar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Geçen yıl silverline okuttum ebada interaktif kitap olarak vardı.Bu sene sunshine gelmiş.Bunun mantığını anlamış değilim.Meb kendi kitabı varken neden başka yayın evininkini dağıtır?

Mebingilizce

Müdür
Yönetici
Geçen yıl silverline okuttum ebada interaktif kitap olarak vardı.Bu sene sunshine gelmiş.Bunun mantığını anlamış değilim.Meb kendi kitabı varken neden başka yayın evininkini dağıtır?
Yayınevlerini mağdur etmemek ve rekabeti artırmak (!) adına bir hamle olabilir hocam.

sunshine kitabının listeninglerine nereden ulaşabiliriz?geçen yılın 3. ünitesi bu yıl 1. ünite olmuş...Kitabın son haline göre olmalı.

Mebingilizce

Müdür
Yönetici