• Değerli Arkadaşlar, Sitemizde "cevap anahtarı istemek" için konu açmak aynı konudan çok fazla açıldığı ve bir sonuç getirmediği için yasaklanmıştır. Anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Saygılar.

Görüş ve Önerileriniz!

Mebingilizce

Müdür
Yönetici
Mebingilizce.com sitesinin kuruluş amacı kısaca şudur:
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda okuyan öğrencilerin ve bu okullarda görev yapan öğretmenlerin ortak sorunu ingilizce. Öğretmenler sistemin zorlukları ile başa çıkmaya çalışmaktan öğrenciler sistemin getirdiği kısır döngüden bıkmış. İngilizce öğretimimiz fosilleşmiş bir kaç yapıdan ibaret kalmış.
  • İşte bu kısır döngüyü kırmak,
  • öğretmen öğrenci işbirliği ile ingilizce öğretiminde başarı elde etmek,
  • meb ingilizce müfredatının eksikliklerini tamamlamak,
  • meb ingilizce müfredat ve kitaplarını geliştirmek ve değiştirmek
için bu forumu açmış bulunmaktayız. Bu hedefler doğrultusunda görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

bersu

Zümre
güzel bir site yeni keşfettim ve çoğu arkadaşımın bu siteyi bilmediğine eminim o yüzden reklam yapılmalı bence. Ayrıca veri sayısı oldukça az daha fazla seçenek olursa bu sitenin çok daha bilinen yararlanılan ve bütün öğrencilerin daha fazla faydalanacağını düşünüyorum . Yorumumu dikkate almanızı ve cevap vermeniz dileği ile iyi çalışmalar...

Gozanian

Zümre Başkanı
Yönetici
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz. İçerik konusundaki eleştirilerinizde haklısınız. Bu konuda çalışmalarımız olacaktır.